Čokoláda s chilli Trinidad Scorpion Moruga | nejpálivější | ruční Česká výroba

  Představujeme Vám unikátní kousek čokolády, který v sobě spojuje jedinečné aroma a pálivost chilli papričky Trinidad Scorpion Moruga vypěstované v Nové Pace v podhůří Krkonoš a kvalitní české čokolády vyráběné v královéhradecké manufaktuře Jordi's, kde čokoládu jako jediní připravují tradičním způsobem - od výběru a zpracování kakaových bobů, až po tabulku čokolády.Ochutnejte a přesvědčte se sami o tom, že i České republice lze vyrábět poctivou a především chutnou čokoládu, která je výsledkem zlatých českých ručiček. Naším cílem bylo připravit pálivou čokoládu, která má chilli nejen na obalu. Zda se nám to povedlo, posuďte sami. .

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: DS31627208
161 Kč
Kategorie: Čokoláda s chilli

  Představujeme Vám unikátní kousek čokolády, který v sobě spojuje jedinečné aroma a pálivost chilli papričky Trinidad Scorpion Moruga vypěstované v Nové Pace v podhůří Krkonoš a kvalitní české čokolády vyráběné v královéhradecké manufaktuře Jordi's, kde čokoládu jako jediní připravují tradičním způsobem - od výběru a zpracování kakaových bobů, až po tabulku čokolády.Ochutnejte a přesvědčte se sami o tom, že i České republice lze vyrábět poctivou a především chutnou čokoládu, která je výsledkem zlatých českých ručiček. Naším cílem bylo připravit pálivou čokoládu, která má chilli nejen na obalu. Zda se nám to povedlo, posuďte sami. 

 Čokoládu Moruga tmavá nelze srovnávat s žádnou jinou chilli čokoládou. Proč tomu tak je? Naším cílem bylo vytvořit extrémně pálivou cukrovinku, u které stačí ochutnat jen několik gramů a máte jasno! Žádná jiná čokoláda, takhle příjemně nehřeje. Česká chilli čokoláda se jmenuje Moruga tmavá! Je vhodná pro řešení abstinenčních příznaků, které se dostavují při deficitu kapsacinu ve Vaší stravě :-) Jaké jsou přednosti této čokolády? je vyráběna původním způsobem od kakaového bobu až po tabulku čokolády obsahuje pouze čistě přírodní látky - kakaové boby, sušenou třtinvou šťávu a mleté chilli neobsahuje žádná Éčka ruční práce český výrobek je nejpálivější :-) 

Složení: Kakaové boby 77 %, třtinová šťáva (sušená), sušená paprička Trinidad Scorpion Moruga Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Hmotnost: 45 g Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Absolutně není vhodná pro děti a osoby s alergií na pálivé!