Dárkový BOX Začínám pěstovat své první chilli

Dárkový BOX Začínám pěstovat své první chilli je ideálním pomocníkem pro začínající pěstitele méně pálivých chilli papriček. Uvnitř dřevěné krabičky se nachází sáček s  několika odrůdami chilli papriček, poměrně jednoduchých k pěstování a seznámení s problemtikou pěstování paprik obecně.

Momentálně nedostupné
Kód: DS70958281
722 Kč
darkovy box zacinam pestovat sve prvni chilli 82944 1
Novinka Oblíbené

Dárkový BOX Začínám pěstovat své první chilli je ideálním pomocníkem pro začínající pěstitele méně pálivých chilli papriček. Uvnitř dřevěné krabičky se nachází sáček s  několika odrůdami chilli papriček, poměrně jednoduchých k pěstování a seznámení s problemtikou pěstování paprik obecně. Dále dárkový box obsahuje PVC značkovače sazenic (zápichy), rašelinové tablety - Jiffy určené pro výsev chilli paprik. Velmi podstatnou výbavou je profesionální, organominerální hnojivo vyvinuté speciálně pro pěstování papriček - Chilli Focus. Oproti jiným hnojivům obsahuje krom základních prvků NPK také velkou řadou mikroprvků, aminokyselin, které jsou zásadní pro zdravý růst paprik. Zdarma je přibalen stručný pěstební manuál, který vychází z našich dlouholetých pěstitelských zkušeností.

Dárkový BOX Začínám pěstovat své první chilli obsahuje:- Semínka Jalapeno Telica - Seminka Pequin MIX - Semínka Fairy Lights

BOX celkem obsahuje tři odrůdy chilli papriček - 30ks semen- Hnojivo Chilli Focus 100ml - Rašelinové tablety Jiffy 3x - Štítky zapichovací 10ks 3x - Pěstební manuál.

Složení tohoto dárkového boxu vycházi z naších více jak 12 letých zkušeností s pěstováním chilli, obsahuje ty nejzákladnější položky snadnější začátek.Velmi doporučujeme zvážení dokoupení topné fólie, pro zajištění optimální teploty výsevu, která je 25-28°C.

Zpět do obchodu