Imunitní balíček chilli | středně pálivé

Imunitní balíček chilli obsahuje mírně pálivé potraviny. S přihlédnutím k běžné, každodenní konzumaci. Buď jako lehká svačina a nebo když Vás přepadne chuť na něco malého k zakousnutí, zdravé mlsání.Konzumace chilli umí určitým způsobem aktivovat imunitní systém (vědecká studie, University of Ulsan), má desinfekční účinky - eliminuje mnoho druhů bakterií, zrychluje metabolismus, oběhový systém. Při konzumaci vyšších dávek extra pálivého chilli dochází k vyplavování endorfinů.

Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: DS63462316
Značka: Mučíto
613 Kč
Imunitní balíček chilli | středně pálivé
Akce Novinka Tip

Imunitní balíček chilli obsahuje mírně pálivé potraviny. S přihlédnutím k běžné, každodenní konzumaci. Buď jako lehká svačina a nebo když Vás přepadne chuť na něco malého k zakousnutí, zdravé mlsání. Konzumace chilli umí určitým způsobem aktivovat imunitní systém (vědecká studie, University of Ulsan), má desinfekční účinky - eliminuje mnoho druhů bakterií, zrychluje metabolismus, oběhový systém. Při konzumaci vyšších dávek extra pálivého chilli dochází k vyplavování endorfinů.  

Pár slov k samotným chilli produktům.

Sterilované papričky - Jalapeno povodnice jsou ideální svačina, nejlépe v kombinaci chleba s máslem a solí. 

Krémžská hořčice s Habanero ukázkou toho, jakým způsobem má chutnat skutečná krémžská hořčice. Pro výrobu používáme několik druhů hořčičného semene, bio vinný ocet a špetku Habanero koření. Ideální doplněk ke kvalitní uzenině, ještě horkému ovárku....

Cucáky s Habanero jsou jemně pálivé, medovo jahodové bonbóny. Chutnají skvěle, pro mnohé dosahují optimální úrovně pálivosti.

Cibulové Chutnej s Habanero je na první pohled nenápadný produkt. Nevyznačuje se šílenou pálivostí. Chtělo by se říci, že nepřekvapí. Ovšem opak je pravdou. Cibulové Chutnej je jednou z našich nejpovedenějších pochutin. Což nám potvrzují opakované objednávky a co víc, v průměru více kusů.  

Habanero Mučíto for Ladies je sladká, mírně pálivá meruňková chilli omáčka. Ideální pro namáčení bramborových chipsů nebo tortil. Výborně se hodí k bílému masu, tvrdým sýrům. Najdou se i tací, co tuto omáčku kombinují s bílým jogurtem :-)

Chroupáky s Jalapeno jsou mírně pálivé pražené arašídy. Primárně vhodné pro chvíle, kdy potřebujete něco chroupat. Pro mnohé je to ideální síla pálivosti. U většiny produktů včetně tohoto, máme v nabídce i pálivější varianty.

 Habanero koření 13 ml /7 g. Cestovní ampulka se středně pálivým chilli kořením.

 

Složení imunitního chilli balíčku

Jalapeno podvodnice (nakládané Jalapeno papričky)

Krémžská hořčice s Habanero

Cucáky z Habanero (pálivé bonbony)

Cibulové Chutney (reduková cibule, BIO vinný ocet, víno Šaler, špetka Habanero)

Habanero Mučíto for Ladies chilli omáčka

Chroupáky s Jalapeno (mírně pálivé arašídy)

Habanero koření (středně pálivé)

Fotografie je pouze ilustrační.

Zpět do obchodu