Chilli arašídy

Náročný pracovní týden za vámi, před vámi naopak konečně vysněný páteční večer a chvíle odpočinku, které budou završeny pozdním ranním vstáváním. Ať již si páteční večer zpříjemníte setkáním s přáteli, domácí pohodou u zajímavého filmu nebo oblíbeného seriálu anebo se uklidíte do útulného koutku s knížkou v ruce, vždy oceníte něco malého na zub. Bude-li to navíc dobře chutnat a příjemně pálit, tím lépe. Náš sortiment chilli arašídů je připraven vyjít vstříc všem vašim požadavkům a splnit i ty nejnáročnější sny milovníků pálivého.

Odvážlivci, které nezastaví ani představa pálivého pekla v ústech, se mohou s chutí zakousnout do arašídů obalených ve směsi koření obsahující mimo jiné sušené kousky nejpálivější papričky na světě, proslulé Carolina Reaper.

Najdete u nás ale i arašídy pro začátečníky v oblasti konzumace pálivých pokrmů, proto se nemusíte obávat, že byste si na první dobrou spálili všechny chuťové buňky. K dokonale pálivým jídlům je potřeba se projíst postupně. Kde začněte vy?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení