Nakládané červené Jalapeño chilli papričky 3 kg

Křupavá nakládaná kolečka červených Jalapeño papriček ve slaném nálevu s vinným octem se skvěle hodí do jakékoliv jídla – od burgerů a pizzy až po nakládané sýry či utopence. Velké 3kg gastro balení ocení všichni, pro které není této pikantní lahůdky nikdy dost. Díky mírnější pálivosti Jalapeño papriček si tuto lahůdku mohou bez obav vychutnávat i méně otrkaní chilli nadšenci.

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem
Kód: DS82042488
299 Kč
Nakládané červené Jalapeño chilli papričky 3 kg
Novinka Tip

Nakládané červené Jalapeño chilli papričky 3 kg

Pro někoho jsou Jalapeña se svou mírnější průměrnou pálivostí kolem 8,000 až 10,000 SHU vrcholem ostrosti, pro jiné slabým odvarem. Jedno je ale jisté, v kuchyni patří k jednomu z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších druhů chilli, které se zde rozhodně neztratí. A to platí i o křupavých nakládaných červených Jalapeño papričkách krájených na kolečka. 

Červená Jalapeña jsou dozrálou formou zelených. Mají plnější a o něco sladší chuť s nižší pálivostí. V kuchyni mají stejně široké a univerzální využití. Hodí se do jídel mexické kuchyně, na jakékoliv masové, zeleninové nebo luštěninové pokrmy, do různých omáček nebo sals. Výborná jsou na pizze, v burgerech, na jednohubkách nebo v kombinaci s vejci. A samozřejmě, skvělá jsou i jen tak na chroupání. 

Díky tomu, že jsou naše červená Jalapeña naložená ve slaném nálevu s vinným octem, budou také nepřekonatelnou ingrediencí každých utopenců nebo nakládaných sýrů.